Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihy pre deti z detských domovov a sociálne slabších skupín

Krátky opis
Plagát ku prvému výjazdu
Fotogaléria
Názov podujatia
Prvý výjazd - Tornaľa, Rožňava, Kecerovce, Bidovce, Michalovce

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
02.03.2020 - 04.02.2020

Popis projektu

Prvý výjazd v rámci projektu Knihy pre deti z Detských domovov a sociálne slabších skupín sa uskutoční od 2 do 4 marca 2020, kedy členovia Pars Artem navštívia deti z dvoch detských domovov (Michalovce, Tornaľa) a z dvoch rómskych osád (Bidovce, Kecerovce).

Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
3 950,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €