Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Tance južného Gemera
Fotogaléria
Názov podujatia
Škola tanca

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
06.03.2020

Popis projektu

Gemerská tanečná oblasť je pestrá a rozmanitá, južná časť regiónu presahuje hranice Slovenska, a to značne ovplyvňuje snahu našich kolektívov čerpať  z maďarských oblastí. Aby sa zachovávali gemerské tance z tejto časti regiónu školy tanca ponúkajú priestor pre osvojovanie a výučbu tanečných motívov.    

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 200,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €