Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Learning water, salty eyes

Krátky opis
Learning water in flow je pohybový workshop Evy Priečkovej, ktorý voľne nadväzuje na výstavu Learning water, salty eyes, ktorá sa uskutočnila v kolaborácií s Katarínou Poliačikovou Výstava trvala od 02.02 do 16.02 v priestoroch HotDock project space v Petržalke v Bratislave. V rámci výstavy sme realizovali pohybovú performance a práve s podobnými princípmi budeme pracovať aj počas workshopu
Fotogaléria
Názov podujatia
Learning water in flow (pohybový workshop)

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
28.02.2020

Popis projektu

Budeme hľadať vodu v nás. Budeme sa "učiť" vodu, ktorú už na jednej strane poznáme, ale pomocou práce s textom, hlasom a jeho vibráciou či prácou zameranou na hlbinné načúvanie sa budeme snažiť hľadať nové súvislosti a vedomosti tela.

workshop bude prebiehať metódou vedenej improvizácie- beeing flow

viac o beeing flow: http://www.yogahouse.sk/sucasny-tanec-flow-work/http://www.yogahouse.sk/sucasny-tanec-flow-work/">http://www.yogahouse.sk/sucasny-tanec-flow-work/ href="http://www.yogahouse.sk/sucasny-tanec-flow-work/http://www.yogahouse.sk/sucasny-tanec-flow-work/">http://www.yogahouse.sk/sucasny-tanec-flow-work/ style="caret-color: rgb(29, 33, 41); color: rgb(29, 33, 41); font-family: system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, " .sfnstext-regular",="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" white-space:="" pre-wrap;"="">Pohybový workshop podporil formou štipendia z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Eva Priečková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 862,00 €