Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácia ľudových tradícií a folklóru - ženská spevácka skupina HOLEŠKA

Krátky opis
Vystúpenie pri príležitosti osláv MDŽ
Fotogaléria
Názov podujatia
Výročná členská schôdza ZO JDS Prašník a oslava MDŽ

Miesto konania / kraj
Prašník / Piešťany

Termín konania
11.03.2020

Popis projektu

Základná organizácia jednoty dôchodcov Prašník organizuje pre svojich členov výročnú členskú schôdzu a zároveň chce spolu so svojimi členmi osláviť MDŽ. Súčasnosťou programu je vystúpenie ženskej speváckej skupiny Holeška a detičiek z Materskej škôlky Prašník.


Názov prímateľa
Obec Prašník

Celkový rozpočet:
3 740,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €