Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kým si ešte pamätajú

Krátky opis
Prenesieme sa do malebnej gemerskej dedinky a zažijeme spolu s vami nielen predsvadobné zvyky, ale ochutnáme čosi nezvyčajné a vypočujeme čosi takmer zabudnuté.
Fotogaléria
Názov podujatia
Poslali ma naši k vašim

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
16.03.2020

Popis projektu

Folklórna skupina Lieščina  týmto pozýva žiakov Základnej školy P. Dobšinského v Rimavskej Sobote ako aj širokú verejnosť na vystúpenie pod názvom "Poslali ma naši k vašim" v rámci projektu "Kým ešte pamätajú", ktorý podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, do Školskej jedálne Základnej školy na ul. Dobšinského dňa 16.3.20120 o 14.00 h. V programe  so zameraním najmä na detského diváka sa prenesiem do malebnej gemerskej dedinky a zažijeme spolu s vami nielen predsvadobné zvyky, ale ochutnáme čosi nezvyčajné a vypočujeme čosi takmer zabudnuté.

Názov prímateľa
Folklórna skupina Lieščina

Celkový rozpočet:
8 450,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €