Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DEDINA OŽÍVA

Krátky opis
Festival remesiel, gastronómie, ľudovej kultúry sa konal 22. júla 2017 v obci Drienčany. Cieľom projektu je oživovanie čaro vidieka, tradičných remesiel, tradičnej gastronómie. Zapájať obyvateľov do participácie rozvoja vidieckej kultúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
DEDINA OŽÍVA

Miesto konania / kraj
Drienčany / Rimavská Sobota

Termín konania
01.04.2017 - 31.10.2017

Popis projektu


Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 100,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €