Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Miesto M v prvom polroku 2020

Krátky opis
Poďme sa návzajom inšpirovať a učiť sa ako byť udržeteľne kreatívni, či kreatívne udržateľní. Séria upcyclingových podujatí je výsledkom spolupráce Miesta M s PANI ZLATOU. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Fond na podporu umenia je hlavný partner.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prednáška na Mieste: Kreatívny upcycling

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
27.02.2020 - 14.03.2020

Popis projektu

Poďme sa návzajom inšpirovať a učiť sa ako byť udržeteľne kreatívni, či kreatívne udržateľní. Ako chcete, veď proti gustu žiaden dišputát.
Prednáška o vytváraní trvalo udržateľných hodnôt spojených s tvorivo-kreatívnym myslením. Účastníci prednášky majú možnosť prihlásiť sa na praktickú upcyclingovú dielňu.
Zistili sme, že ak sa niečo nepodarí na prvý krát, znamená to, že možno viac striháme ako meriame alebo na to jednoducho prídeme neskôr. Ako sa hovorí, veď nikto učený z neba nespadol.
Ste stále tam, kde sa to nedá?! Tam sme začínali aj my. Presne pri sukniach zo závesov, hračkách z ponožiek alebo batohoch z reklamného plastu… Už vtedy sme vedeli, že fantázii sa medze nekladú.
My ich nekladieme dozeraz, pridaj sa k nám!
Čaká Ťa inšpiratívna prednáška a kreatívny networking

Vstupné: dobrovoľné
Príďte včas, kapacita je obmedzená

Harmonogram:
27. februára 18:30 - Úvodná prednáška o kreatívnom upcyclingu
7. marca 9:30 - 12:30 - Praktický upcyclingový workshop skupina A
14. marca 9:30 - 12:30 - Praktický upcyclingový workshop skupina B

Na workshop sa prihláste tu: https://forms.gle/DaSJsYg9anx6ETrY8?fbclid=IwAR2pKXnsFA0H6tdhMslG-UPPx_-mU1O7nn126sRjOAxwDnGt4VaMxAgeRWE" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="https://forms.gle/DaSJsYg9anx6ETrY8?fbclid=IwAR2pKXnsFA0H6tdhMslG-UPPx_-mU1O7nn126sRjOAxwDnGt4VaMxAgeRWE" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: system-ui, -apple-system, system-ui, " .sfnstext-regular",="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" white-space:="" pre-wrap;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"="">https://forms.gle/DaSJsYg9anx6ETrY8?fbclid=IwAR2pKXnsFA0H6tdhMslG-UPPx_-mU1O7nn126sRjOAxwDnGt4VaMxAgeRWE" style="color: rgb(29, 33, 41); font-family: system-ui, -apple-system, system-ui, " .sfnstext-regular",="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" white-space:="" pre-wrap;"="">
Séria upcyclingových podujatí je výsledkom spolupráce Miesta M s PANI ZLATOU.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Fond na podporu umenia je hlavný partner.

Názov prímateľa
Miesto M

Celkový rozpočet:
7 100,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €