Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zastavení: vytvorenie a reprízy

Krátky opis
Pozývame vás na divadelný galavečer pre privilegovaných. Stačí si dať šampanské, zapnúť telefón a hneď budete lepším človekom. Čo by ste si so sebou vzali na opustený ostrov? Stále sme na ceste. Život je pohyb, no okolnosti nás môžu zastaviť. Tvrdo. Prostredníctvom činohry, stand-upu a pohybu Zastavení prinášajú svoj dielik do skladačky. Súčasťou predstavenia je vystúpenie iránskej komičky Nasi Motlagh.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo a stand-up . Zastavení . Tretia repríza

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
26.02.2020

Popis projektu

Pozývame vás na divadelný galavečer pre privilegovaných. Stačí si dať šampanské, zapnúť telefón a hneď budete lepším človekom.

Čo by ste si so sebou vzali na opustený ostrov? Stále sme na ceste. Život je pohyb, no okolnosti nás môžu zastaviť. Tvrdo. Prostredníctvom činohry, stand-upu a pohybu Zastavení prinášajú svoj dielik do skladačky. Súčasťou predstavenia je vystúpenie iránskej komičky Nasi Motlagh.

Na rezidencii v Divadle Pôtoň vznikla inscenácia s témou domova, migrácie, o túžbe ako hlavnom zmysle života.

Vznik inscenácie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, za podporu ďakujeme aj programu Viac umenia od Nadácie Tatra banky a Goethe inštitútu v Bratislave.


Text, réžia: Alžbeta Vrzgula
Hrajú: Jakub Jablonský, Lena Libjaková, Nasi Motlagh
Výtvarno: Anna Revická
Hudba: Martin Iso Krajčír
Svetlo, technika: Martin Hodoň
Choreografia: Zuzana Sehnalová
Produkcia: Katarína Marková

Názov prímateľa
Uhol_92

Celkový rozpočet:
11 800,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €