Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2020 - čítajúce školy a čítajúce rodiny

Krátky opis
Literárne lekcie v školách a knižniciach vo všetkých regiónoch Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Osmijanko tour 2020

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
06.03.2020 - 30.06.2020

Popis projektu

Čítajúce školy a čítajúce rodiny - literárne lekcie k 16. ročníku celoslovenskej čitateľskej súťaže sa realizujú vo všetkých regiónoch Slovenska, podľa záujmu škôl. Ich hlavným cieľom je podpora súťaženia a hravá čitateľská metodika. Do súťaže sa prihlásilo takmer 7 tisíc detí z celého Slovenska, hravé a hrové súťažné semienka budeme vyberať spolu s Osmijankom, aby sme podporili súťaženie žiakov, školských kolektívov a pomohli hlavným záhradníkom - koordinátorom súťaže v školách a knižniciach (pedagógovia, knihovníci) pri výbere a riešení súťažných otázok.

Vycestovanie do regiónov a lektorstvo i programy sa môžu realizovať vďaka finančnej podpore z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €