Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2020 - čítajúce školy a čítajúce rodiny

Krátky opis
Druhým mestom, v ktorom tento rok rozkvitne Osmijankova literárna záhrada je mesto Topoľčany.
Fotogaléria
Názov podujatia
Putovná výstava Osmijankova literárna záhrada

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
05.03.2020 - 17.04.2020

Popis projektu

Tribečská knižnica bude až do polovice apríla zveľaďovať Osmijankovu literárnu záhradu - Rozprávkovník Kristy Bendovej, Vešoplôtiky Tomáša Janovia, Miroslava Válka a Pavla Országha Hviezdoslava, Fantazmagorika knihoplodá, strom Šifrovník, Osmimetrovnica kráľovská, Peliešok plný kníh zo slovenských vydavateľstiev, poskytnú všetkým malým aj veľkým čitateľom v regióne čitáreň, v ktorej sa bude čítať hrou. Výstava sa realizuje vďaka finančnej podpore z vrejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 600,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €