Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Labyrinty literatúry v Skalici dňa 11. 3. 2020 o 15.30 v Mestskej knižnici Skalica. Účinkujú: Miroslav Brück, Denisa Fulmeková, Igor Hochel, Jozef Špaček
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Skalica / Skalica

Termín konania
11.03.2020

Popis projektu

Labyrinty literatúry dňa 11. 3. 2020 o 15.30 v Mestskej knižnici Skalica.

Beseda členov Klubu nezávislých spisovateľov, spojená s autorským čítaním.

Účinkujú: Miroslav Brück, Denisa Fulmeková, Igor Hochel, Jozef Špaček

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €