Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

HÁJOVŇA sezóna 20 20

Krátky opis
Najstaršia a najväčšia mrkva/ Tomáš Klepoch a Ján Čumlivski Janove zrno/ premietanie
Fotogaléria
Názov podujatia
Najstaršia a najväčšia mrkva + Janove zrno

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
22.02.2020

Popis projektu

Srdečne Vás pozývame na dvoj večer od 16:30 - vernisáž výstavy grafických prác dvoch autorov Tomáš Klepoch (SK) a Ján Čumlivski (CZ). Po dlhej fáze premýšľania a objavovania zákutí HÁJOVNE uzrelo svetlo sveta niečo veľké a staré. A tak vzniklo dielo "Najstaršia a najväčšia mrkva" ! Od 18:30 Janove zrno. Film sleduje frustrovaného človeka dnešnej doby, ktorému zatrpknutosť postupne zmení pohľad na svet zo širokého na veľmi úzky. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
NAD TÝM - Červená Studňa, o.z.

Celkový rozpočet:
27 240,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €