Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kraslice mojimi očami

Krátky opis
Výstava kraslíc je jedným z výstupov projektu Kraslice mojimi očami, v rámci ktorého budem prezentovať vytvorené kraslice verejnosti, inšpirovať návštevníkov výstavy k vlastnej tvorbe a propagovať tak tradičné remeslo.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava Kraslica 2020 - Juliana Rečlová a jej hostia

Miesto konania / kraj
Žiar nad Hronom / Žiar nad Hronom

Termín konania
06.03.2020 - 15.04.2020

Popis projektu

Výstava kraslíc sa nesie v duchu spájania tradičného remesla so súčasným dizajnom. Vznikla v spolupráci s Pohronským osvetovým strediskom a jej cieľom je inšpirovať ľudí k vlastnej tvorbe a udržiavaniu veľkonočných tradícií. Okrem hlavnej autorky Juliany Rečlovej, ktorej tvorbu kraslíc podporil  z verejných zdrojov Fond na podporu umenia sú vystavené práce krasličiarov z nášho regiónu: Mariána Jauscha, Anny Dankovej, Jarmily Mecelovej, Ľubice Šurkovej, Blaženy Krivákovej a Cecílie Rečlovej. Vernisáž výstavy sa uskutoční dňa 6.3.2020 o 16.00 hod. vo Výstavnej sieni MsKC v Žiari nad Hronom. Všetkých srdečne pozývame!

Názov prímateľa
Juliána Rečlová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €