Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

XVI. Gorazdove dni chrámovej piesne a sakrálnej výtvarnej tvorby

Krátky opis
XVI. Gorazdove dni chrámovej piesne a sakrálnej výtvarnej tvorby - je nesúťažná prehliadka chrámových speváckych zborov, ako i neprofesionálnych výtvarníkov z rôznych regiónov Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
XVI. Gorazdove dni chrámovej piesne a sakrálnej výtvarnej tvorby

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
24.11.2017 - 26.11.2017

Popis projektu

Podujatie bolo propagované prostredníctvom webových stránok POS Zvolen, NOC Bratislava, TK KBS, mailov, pozvánok, plagátov zaslaných účastníkom, partnerom v rámci kultúry, partnerským organizáciám, verejnosti.

 

 

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 950,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €