Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

MasterClass 2

Fotogaléria
Názov podujatia
MasterClass 2 - tanečné workshopy a odborné prednášky

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
09.03.2020 - 13.03.2020

Popis projektu

MasterClass 2-  Tanečné workshopy a odborné prednášky 

09.03.-13.03. 2020

Objekt Alfa, Kasárne/Kulturpark, Kukučinova 2, Košice

Organizátor: OZ VIVA-tanečná škola

Koordinátor projektu: Katarína Sninská

O PROJEKTE

MasterClass2  - Tanečné workshopy a odborné prednášky. Hlavnou myšlienkou projektu je priniesť na Slovensko a do Košíc prácu svetoznámej choreografickej osobnosti- JIŘÍHO KYLIÁNA. 

Prvý ročník MasterClass sa konal v roku 2018 a bol prezentáciou choreografických prác výrazných osobností svetového moderného baletu: Jiřího Kyliána a Attilu Egerháziho a odborných prednášok popredných osobností tanečného umenia a školstva.

MasterClass 2 nadväzuje na MasterClass a prináša opäť prostredníctvom tanečných workshopov a odborných prednášok vedených SHIRLEY ESSEBOOM prácu JIŘÍHO KYLIÁNA/ Nederlands Dans Theatre.

Ako paralelnú líniu ponúka workshopy GYROTONIC®method a pohybovej analýzy s bývalým tanečníkom Scapino Ballet Company  RÓBERTOM HLATKÝM.

Názov prímateľa
VIVA – centrum umenia o.z.

Celkový rozpočet:
5 264,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €