Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Podujatie projektu Labyrinty literatúry 24.2.2020 o 18.00 h v Musique club galerie, Štúrova 61, Modra V Prechádzkach Labyrintom literatúry bude hosťom poetka a spisovateľka Dana Podracká. Podujatie moderuje a tvorbu D. Podrackej komentuje Ľubomíra Miháliková.
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
24.02.2020

Popis projektu

Podujatie projektu Labyrinty literatúry 24.2.2020 o 18.00 h v Musique club galerie, Štúrova 61, Modra
V Prechádzkach Labyrintom literatúry bude hosťom poetka a spisovateľka Dana Podracká.
Podujatie moderuje a tvorbu D. Podrackej komentuje Ľubomíra Miháliková.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €