Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poklady rakovskej kasne

Krátky opis
1. príprava Január 2020: Sústredenia detského folklórneho súboru Púpavienky v druhej časti projektu "Poklady rakovskej kasne", ktorá sa konalo v mesiaci január. Na sústredení si deti vyrobili masky na fašiangový sprievod a nacvičili si program - ľudové piesne, tance, pochovávanie basy. 2. Hlavné vystúpenie február 2020: Podujatie s názvom Fašiangy v našej obci sa bude konať dňa 25.2.2020 na Námestí Jána Palárika v Rakovej.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fašiangy v našej obci

Miesto konania / kraj
Raková / Čadca

Termín konania
01.01.2020 - 25.02.2020

Popis projektu

 Program na podujatie s názvom Fašiangy v našej obci bol nacvičený počas Sústredenia detského folklórneho súboru Púpavienky v druhej časti projektu "Poklady rakovskej kasne", ktorá sa konalo v mesiaci január. Na sústredení si deti vyrobili masky na fašiangový sprievod a nacvičili si program - ľudové piesne, tance, pochovávanie basy. 

Podujatie s názvom Fašiangy v našej obci sa bude konať dňa 25.2.2020 na Námestí Jána Palárika v Rakovej. DFS Púpavienky vystúpi s programom počas týchto tradičných fašiangov v našej obci.

Názov prímateľa
Centrum voľného času, Raková 140

Celkový rozpočet:
2 259,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €