Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Celosvetová propagácia osobnosti M. R. Štefánika

Krátky opis
Prezentácia vydaného komixu priamo na webstránke (e-shope) vydavateľstva Espero. Možnosť priameho objednania si tovaru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Komix na webe vydavateľstva

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
15.01.2020 - 29.02.2020

Popis projektu

Prezentácia vydaného komixu priamo na webstránke (e-shope) vydavateľstva Espero. Možnosť priameho objednania si tovaru: https://www.espero.sk/p/la-aventuroj-de-milan-rastislav-stefanik/

Nakoľko" target="_blank">https://www.espero.sk/p/la-aventuroj-de-milan-rastislav-stefanik/">https://www.espero.sk/p/la-aventuroj-de-milan-rastislav-stefanik/

Nakoľko je komix určený práve esperantskej komunite, ktorá si z tohto webu tovary bežne objednáva, je toto najdôležitejší prvok prezentácie/propagácie diela. Následne na toto uverejnenie sa začína oslovovanie združení, klubov esperantistov z celého sveta, s ponukou na objednávky komixu. 

Názov prímateľa
Peter Baláž ESPERO

Celkový rozpočet:
4 685,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €