Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička - regionálne a krajské vzdelávacie a kultúrno osvetové aktivity

Krátky opis
Spievaj si slávičku...., školenie pre pedagógov a spevákov ľudových piesní s lektorkou Andreou Jágerovou, v rámci projektu Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spievaj si slávčku...

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
03.03.2020

Popis projektu

Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, Banskobystrický samosprávny kraj, pozývajú pedagógov a spevákov ľudových piesní, na tvorivú dielňu Spievaj si slávičku....,  s lektorkou Andreou Jágerovou, v rámci projektu  Čarovná studnička, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Tvorivá dielňa sa koná 3. marca 2020, v MŠ na Sídlisku Západ v Rimavskej Sobote. Prihláste sa do 24. februára 2020, folklorgmos@rsnet.sk, 0904875369

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 740,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €