Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Horný Žitný ostrov žije folklórom

Krátky opis
Cieľom projektu je rozvoj schopností a zručností detí a mladých ľudí so zvláštnym zreteľom na tradičné remeslá, hudbu a tanec, prehĺbenie znalostí cieľovej skupiny o tradičnej kultúre, budovanie pozitívneho vzťahu mladých ľudí k vlastnej kultúre, šírenie a propagácia pestrofarebného ľudového kultúrneho dedičstva Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop ľudovej hudby

Miesto konania / kraj
Šamorín / Dunajská Streda

Termín konania
29.02.2020

Popis projektu

Workshop ľudovej hudby z oblasti Gemera - repertoár László Molnára z Káloše.

Výuka hry na husle, violu a basu.

Miesto a čas konania: MsKS Šamorín, 10.00

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko

Celkový rozpočet:
4 850,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €