Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stretnutie s malou Táliou - krajská prehliadka detskej dramatickej tvorivosti a divadla dospelých hrajúcich pre deti - Bratislavský kraj

Krátky opis
Blíži sa čas, kedy každoročne pripravujeme krajskú súťaž a prehliadku detskej dramatickej tvorivosti s nomináciou na celoštátnu súťaž a prehliadku detskej dramatickej tvorivosti 49. ročník Zlatá priadka 2020 a zároveň krajskú súťaž a prehliadku ochotníckych divadiel dospelých hrajúcich pre deti s nomináciou na celoštátnu súťaž a prehliadku ochotníckeho divadla dospelých hrajúcich pre deti 29. ročník Divadlo a deti 2020.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie s malou Táliou

Miesto konania / kraj
Senec / Senec

Termín konania
18.03.2020 - 20.03.2020

Popis projektu

Blíži sa čas, kedy každoročne pripravujeme krajskú súťaž a prehliadku detskej dramatickej tvorivosti s nomináciou na celoštátnu súťaž a prehliadku detskej dramatickej tvorivosti 49. ročník Zlatá priadka 2020 a zároveň krajskú súťaž a prehliadku ochotníckych divadiel dospelých hrajúcich pre deti s nomináciou na celoštátnu súťaž a prehliadku ochotníckeho divadla dospelých hrajúcich pre deti 29. ročník Divadlo a deti 2020.  Aj v tomto roku sa už tradične uskutoční krajská súťaž a prehliadka pod názvom „Stretnutie s malou Táliou“ v Kultúrnom dome v Senci.

Do krajského kola súťaže sa súbory prihlasujú vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra:

Detská dramatická tvorivosť – http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/zlata-priadka/" style="color: rgb(8, 17, 79);">http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/zlata-priadka/" style="margin-bottom: 1rem; color: rgb(4, 4, 4); font-family: Lato, sans-serif; font-size: 16px; background-color: rgb(252, 250, 242);">Divadlo dospelých hrajúcich pre deti – http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/zlata-priadka/" style="color: rgb(8, 17, 79);">http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/zlata-priadka/" style="margin-bottom: 1rem; color: rgb(4, 4, 4); font-family: Lato, sans-serif; font-size: 16px; background-color: rgb(252, 250, 242);">Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Celkový rozpočet:
9 100,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €