Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadelné konfrontácie - krajská postupová súťaž a prehliadka amatérskeho divadla a krajská postupová súťaž a prehliadka divadla mladých s postupom na celoštátne prehliadky - Bratislavský kraj

Krátky opis
Krajská súťaž a prehliadka
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelné konfrontácie

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
03.04.2020 - 04.04.2020

Popis projektu

Do krajského kola súťaže sa súbory prihlasujú vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra

http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/fedim/" style="color: rgb(8, 17, 79);">http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/fedim/" v časti „Chcem sa prihlásiť“ pre divadlo mladých

http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/fedim/" style="color: rgb(8, 17, 79);">http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/fedim/" v časti „Chcem sa prihlásiť“ pre divadlo dospelých najneskôr do 29. 2. 2020.

 

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Celkový rozpočet:
4 600,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €