Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
Retro videohry 90. rokov - interaktívna prednáška
Fotogaléria
Názov podujatia
Prednášky a besedy

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
15.02.2020

Popis projektu

Interaktívna prezentácia o tom, aké videohry sa hrávali na Slovensku v 90-tych rokoch. Prezentáciu pripravili členovia Retro Consoles Collection, ktorí prinesú aj staré konzoly a budeme mať možnosť si retro videohry vyskúšať ;)

Jedinečná príležitosť aj pre mladšie ročníky, ktoré si tieto hry už nestihli užiť :D

Vstupné 3 Eur

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
19 430,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €