Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy Divadla NUDE

Krátky opis
Reprízy Divadla NUDE na Slovensku v prvom polroku 2020.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ľúbim ťa a dávaj si pozor

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
14.02.2020 - 30.06.2020

Popis projektu

Autorská inscenácia o intímnych detailoch materstva, o nezvyčajnej kráse a skrytých pochybnostiach. O tom, aké vie byť materstvo mätúce a osamocujúce. O deťoch, ich otcoch, o rodičoch a rodičoch rodičov. Kde je hranica ženy, ktorá je matkou? Prečo je materstvo také zložité, keď trvá od počiatku? Bolo to tak vždy, alebo teraz len príliš veľa premýšľame? Štyri matky a ich izby. Bytové divadlo.

"To už navždy budem mať strach o svoje dieťa?!"

Predstavenie získalo Cenu bratislavského diváka na festivale Nová dráma 2019.

---
Tvorivý tím: Veronika Malgot, Lýdia Ondrušová, Laura Štorcelová
Text: kolektív autoriek
Réžia a dramaturgia: Veronika Malgot a Lýdia Ondrušová
Dramaturgická spolupráca: Marek Godovič
Námet,scénografia, kostýmy: Laura Štorcelová
Hudba: Gab
Účinkujú: Lenka Libjaková, Lýdia Ondrušová, Michaela Fech, Libuša Bachratá, Gab, Veronika Malgot (hlas)
Foto: Juraj Zmatek
Video: Šima Mullerová

Pre divákov od 18 rokov.
Vstupné: 5 EUR

Miesto a čas hrania: predstavenie sa uskutoční v https://www.facebook.com/galerialm/" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa o 19:00 hod.


---
Podujatie z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/galerialm/" style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
10 600,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €