Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivé dielne s hudbou - KKO

Krátky opis
Zámerom projektu je priblížiť deťom a mládeži prostredníctvom pripravovaných tvorivých dielní a následného záverečného koncertu tvorbu Eugena Suchoňa v skladbe Keď sa vlci zišli...s dôrazom na ľudové motívy v jeho tvorbe.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé dielne s hudbou - KKO

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
05.06.2017 - 08.06.2017

Popis projektu

 Tvorivé dielne budú rozdelené na dve hudobné časti - husle, ktoré bude viesť Mgr.art.Anton Pohančeník a druhé oddelenie sláčiky - violy - Ivan Kubiš. Obe dielne budú v dikcii dirigenta záverečného koncertu Karola Kevického. Tvorivé dielne vyústia do záverečného slávnostného koncertu Kysuckého komorného orchestra a účastníkov tvorivých dielní. Koncert bude realizovaný pre školy ako výchovný koncert v interaktívnej podobe so sprievodným slovom a druhý koncert bude určený pre širokú verejnosť. Predstavený model hudobných dielní sa osvedčil aj minulých rokoch a preto pristupujeme k tvorivým dielniam ako prostriedku, ktorý aktuálnym spôsobom priblíži krásu vážnej hudby deťom, mládeži a dospelým.


Názov prímateľa
Dom kultúry v Čadci

Celkový rozpočet:
1 850,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €