Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpora činnosti folklórnych kolektívov DFS Zornička, DFS Mladosť, FS Vepor v obci Klenovec

Krátky opis
Výstava zozbieraných artefaktov ľudového odevu z obce Klenovec a časti zakúpených súčastí krojov ako aj hudobných nástrojov - heligónka, ozembuch. Výstava sa konala v Kultúrnom dome v Klenovci v mesiaci december 2019.
Fotogaléria
Názov podujatia
Od kolísky po svaddbu

Miesto konania / kraj
Klenovec / Rimavská Sobota

Termín konania
27.12.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Výstava zozbieraných artefaktov ľudového odevu z obce Klenovec a časti zakúpených súčastí krojov ako aj hudobných nástrojov - heligónka, ozembuch.

Výstava sa konala v Kultúrnom dome v Klenovci v mesiaci december 2019.

Názov prímateľa
RODON Klenovec (za rozvoj obecného diania ochotných nadšencov)

Celkový rozpočet:
42 110,00 €

Výška podpory:
39 000,00 €