Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mikulášsky Jazzový Festival 2017

Krátky opis
13. ročník jediného jazzového festivalu na Liptove
Fotogaléria
Názov podujatia
Lucia Lužinská & Quintessence

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
29.12.2017

Popis projektu

Pozývame vás na záverečný koncert tohtoročnej klubovej sezóny Jazz v meste. V piatok 29. decembra privítame formáciu Lucia Lužinská Quintessence. V Liptovskom Mikuláši sa predstavia spolu s Valérom Mikom na klavíri a s Ajdži Sabom na bicie. Vstupné 12 EUR. Predpredaj:http://bit.ly/LuciaLuzinska" rel="nofollow noopener" target="_blank" data-lynx-mode="async" data-lynx-uri="http://bit.ly/LuciaLuzinska" style="color: rgb(54, 88, 153); font-family: "SF Optimized", system-ui, -apple-system, system-ui, ".SFNSText-Regular", sans-serif; font-size: 14px; letter-spacing: -0.12px; background-color: rgb(255, 255, 255);">http://bit.ly/LuciaLuzinska" class="word_break" style="display: inline-block; font-family: inherit;">LuciaLuzinska

Lucia Lužinská - spev
Boris Čellár - gitara
Valér Miko - klavír
Ajdži Sabo - bicie, perkusie

Lucia Lužinská je renomovaná slovenská jazzová speváčka a herečka. V roku 2008 vystúpila ako hosť Bobby McFerrina na jeho bratislavskom koncerte. Spoločne s gitaristom Borisom Čellárom vytvorila niekoľko hudobných projektov od subtílneho a dua Voice and Guitar, cez swingové zoskupenie až po experimentálne hudobné projekty. Od roku 2012 pôsobia v projekte Quintessence, ktorý spája swingovú tradíciu s modernými groovovými podkladmi súčasnosti. Vystúpili už na mnohých prestížnych scénach u nás aj v zahraničí, tiež sú hosťami televíznych programov. Quintessence - to je kvalitný vokálny jazz s poprednými slovenskými hudobníkmi.


Koncert z verejných zdrojov podporil náš hlavný partner - http://bit.ly/LuciaLuzinska" data-hovercard="/ajax/hovercard/page.php?id=1486436734982250&extragetparams=%7B%22directed_target_id%22%3A749805681843456%7D" data-hovercard-prefer-more-content-show="1" style="color: rgb(54, 88, 153); font-family: "SF Optimized", system-ui, -apple-system, system-ui, ".SFNSText-Regular", sans-serif; font-size: 14px; letter-spacing: -0.12px; background-color: rgb(255, 255, 255);">Fond na podporu umenia. Ďakujeme!

Názov prímateľa
NK REAL s.r.o.

Celkový rozpočet:
45 900,00 €

Výška podpory:
30 000,00 €