Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sukňe pozberanie

Krátky opis
Workshop o údržbe a starostlivosti o tradičný odev z Príbeliec a Plachtiniec.
Fotogaléria
Názov podujatia
Sukňe pozberanie

Miesto konania / kraj
Príbelce / Veľký Krtíš

Termín konania
14.03.2020

Popis projektu

Prostredníctvom workshopu sa záujemcovia dozvedia ako sa starať o jednotlivé súčasti tradičného odevu - ako ich čistiť, škrobiť, udržiavať, skladovať a pod. 

Názov prímateľa
Obec Príbelce

Celkový rozpočet:
12 000,00 €

Výška podpory:
11 400,00 €