Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nákup hudobného nástroja - heligónky

Krátky opis
Nákup hudobných nástrojov a tašky na heligónku z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a jeho spolufinancovanie zabezpečila obec Olešná. Fond na podporu umenia je hlavným partnerom tohto projektu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zakúpenie nového hudobného nástroja - heligónky Jelinek, kontrabas 1/2, taška na heligónku 21 gombíkovú

Miesto konania / kraj
Olešná / Čadca

Termín konania
01.06.2019 - 01.12.2020

Popis projektu

Vďaka podpore Fondu na podporu umenia obec Olešná pre folklórnu skupinu Vigľašanka zakúpila heligónku, kontrabas a tašku na heligónku.

Názov prímateľa
Obec Olešná

Celkový rozpočet:
2 400,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €