Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Art point v roku 2020

Krátky opis
Premiéra divadelnej hry "7 minút po polnoci". Divadelná inscenácia inšpirovaná knihou A MONSTER CALL od Patrika Nessa v naštudovaní divadla Art point teatro.
Fotogaléria
Názov podujatia
Keď padne opona

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
15.02.2020

Popis projektu

Divadelná inscenácia inšpirovaná knihou A MONSTER CALL od Patrika Nessa v naštudovaní divadla Art point teatro.
Réžia: Milan Valencín
Asistentka réžie: Francesca Balej
Dramaturgia: Michaela Kotríková, Milan Valencín
Scénografia: Hana Kurhajcová, Milan Valencín
Hudba: Adam Kršiak
Technické zabezpečenie: Emery records
Zvuk, svetlá: Tomáš Pavlovič, Milan Valencín
Hlas netvora: Milan Valencín

Hrajú: Tomáš Šrámek, Žofia Petrášová, Michaela Kotríková, Michal Lenghart, Denis Szakács, Romana Miklíková, Sofia Kuželová, Jana Matušková, Bianka Mrenová, Viktória Kňažková, Ivana Božiková, Silvia Borková

Názov prímateľa
Art kino Baník

Celkový rozpočet:
13 600,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €