Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Detský kroj Senohrad

Krátky opis
Pozývam, sledovať priebeh projektu “Detský kroj Senohrad” https://www.facebook.com/Detsky.kroj.Senohrad/
Fotogaléria
Názov podujatia
Internetová prezentácia priebehu projektu Detský kroj Senohrad na FB

Miesto konania / kraj
Senohrad / Krupina

Termín konania
04.08.2019 - 31.08.2020

Popis projektu
Projekt Detský kroj Senohrad má vytvorenú aktívnu stránku na FB, tu každý mesiac vkladám informácie, fotky o priebehu.. Stránka má svojich nadšencov, sledovateľov, podporovateľov lebo vidia v projekte zmysel aj potrebu... Nasvedčujú tomu verejné komenty ale aj veľa pozitívnych súkromných správ... S vašou (FPU) a touto (FB) podporou, je radosť pracovať..
Nech sa páči, pozerať, sledovať  https://www.facebook.com/Detsky.kroj.Senohrad/

Názov prímateľa
Lenka Brandys Franková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €