Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2020

Krátky opis
Február 2020 Mesiac venovaný téme Podoby a radikálita lásky. Viac k jednotlivému progamu môžete nájsť na našom FB, alebo na našej stránke www.dieradosveta.sk Hlavný dramaturgia: J.M.Hanzelová a R.Repka
Fotogaléria
Názov podujatia
Február 2020

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.02.2020 - 29.02.2020

Popis projektu

http://www.dieradosveeta.sk">www.dieradosveta.sk


Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 840,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €