Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sukňe pozberanie

Krátky opis
Výstava fotografií z obdobia prvej polovice 20. storočia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Deti z Príbeliec a Plachtiniec v prvej polovici 20. storočia

Miesto konania / kraj
Príbelce / Veľký Krtíš

Termín konania
07.03.2020 - 13.03.2020

Popis projektu

Zámerom výstavy "Deti z Príbeliec a Plachtiniec v prvej polovici 20. storočia" je zdigitalizovať staré fotografie od obyvateľov obcí a poukázať  na život detí spred približne 100 rokov v súvislosti s odievaním. Tieto informácie sa prostredníctvom fotografie dostanú nielen k deťom súčasnej doby, ale aj k širokej verejnosti. 

Názov prímateľa
Obec Príbelce

Celkový rozpočet:
12 000,00 €

Výška podpory:
11 400,00 €