Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

PREDSTAVUJEME SLOVENSKÝCH AUTOROV

Krátky opis
Úvodná beseda nielen na literárnu tému a autogramiáda autora z celoročného cyklu PREDSTAVUJEME SLOVENSKÝCH AUTOROV.
Fotogaléria
Názov podujatia
PREDSTAVUJEME SLOVENSKÝCH AUTOROV

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
30.01.2020

Popis projektu

MICHAL HVORECKÝ je jedným z našich najčítanejších autorov mladej generácie, ktorý je otvorený azda všetkým literárnym žánrom. Je autorom poviedok, románov, dramatických textov a tiež výstižným komentátorom spoločenských a politických udalostí na Slovensku. Medzi jeho najčítanejšie diela patria: Silný pocit čistoty, Lovci & Zberači, Posledný hit, Pastiersky list, Plyš a kniha Trol. V roku 2019 mu vyšla kniha Tahiti (Utópia) a kniha pre všetky generácie Maliar a chlapec, prázdniny u Fullu.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €