Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

No On

Krátky opis
No On – noon (čas bezpečia), nie on (nie je on ako on), nie on (nie on ale ona), no (go) on, nie on (ale off), (nie tancu), no on(e)... Ukážka z tvorby, work in progress, session, koncert alebo výstup z tanečného štipendia Barbory Janákovej.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečno - divadelná performancia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.11.2019 - 31.01.2020

Popis projektu

Píšem si, že sa nechcem obmedzovať formou. Téma je však jasná.
Som tanečnica, tancujem. Baví ma však spievať a vytvárať rytmus skrz moje telo alebo údermi na čokoľvek. Nechcem sa rozhodovať, pretože som nútená to robiť stále. Nebaví ma vysvetľovať a obhajovať svoje radosti ale naopak, si ich dopriať.
Rada by som ich s vami zdieľala a vypočula si ako na vás pôsobia. Štipendium som využila na objavovanie môjho autentického prejavu, ktorý je ale niekde hlboko ukrytý za všetkou tou formou, ktorá bola do mňa vkladaná od začiatku výučby akademického tanca.

Názov prímateľa
Barbora Janáková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 862,00 €