Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
Koncert folkových hudobníkov Zabiť Františka a Vlado Nosáľ
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
24.01.2020

Popis projektu

Vlado Nosáľ
Frontman kapely https://www.facebook.com/queerjane/" target="_blank" style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 51, 102); text-decoration-line: underline;">Queer Jane zahrá prierez tvorbou domácej kapely, ale aj úplne nové skladby z pripravovaného tretieho albumu. Tešiť sa môžete na chytľavé refrény a umné anglické texty, pri ktorých sa rodený hovoriaci chytí za čelo iba zo zamyslenia.

Zabiť Františka
Brnenský pesničkár kĺbiaci folk, klasickú gitaru, country a indie-pop. Výrazným prvkom jeho vystúpení je clivý a podmanivý hlasový prejav. Pri započúvaní do textov https://www.facebook.com/queerjane/" target="_blank" style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 51, 102); text-decoration-line: underline;">Zabiť Františka poslucháč nachádza spleť popkultúrnych odkazov poskladaných do úvah o živote mimo našu planétu, o láske a vodke, ale aj do kritík náboženstva a konzumerizmu.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
19 430,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €