Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zabudnutý vesmír

Krátky opis
Uvedenie reedície scifi Zabudnutý vesmír na český trh.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fénixcon 2019

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
06.12.2019 - 08.12.2019

Popis projektu
  • V hoteli Vista v Brne sa už tradične konal Fénixcon 2019 - festival priaznivcov fantastiky. Vydavateľstvo Hydra nielen pravidelne prispieva svojimi titulmi do tomboly, ale sa aj zúčastňuje na tvorbe programu. Každoročne v sobotnom vystúpení predstaví svoju aktuálnu  tvorbu. Neinak tomu bolo toho roku - okrem iného sme predstavili českej čitateľskej obci aj našu vydarenú reedíciu scifi titulu Zabudnutý vesmír. Zatiaľ nemenované české vydavateľstvo dokonca prejavilo záujem o vydanie prekladu zbierky. 
Názov prímateľa
HJC projekt, s.r.o.

Celkový rozpočet:
5 250,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €