Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Časopis FRAKTÁL; literatúra horizontálne a vertikálne

Krátky opis
UKONČILI SME DRUHÝ ROČNÍK A IDEME DO TRETIEHO!
Fotogaléria
Názov podujatia
MINI-ANTOLÓGIA časopisu FRAKTÁL 2019 (komplet)

Miesto konania / kraj
Závod / Malacky

Termín konania
01.01.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Milí priatelia,

naša i vaša snaha priniesla svoje ovocie: nezávislý časopis Fraktál je dnes považovaný za relevantný faktor na slovenskej literárnej scéne. Ukončili sme 2. ročník, v ktorom sme obsahom aj kvalitou presvedčili aj tých najnáročnejších. Vstupujeme do 3. ročníka, v ktorom budeme pokračovať v tom najlepšom a prinesieme aj inovácie, ktoré ulahodia najmä oku. V 2. ročníku ste vyslovili množstvo múdrych i provokatívnych názorov, vytvorili veľa veršov a viet, ktoré zažiarili svojou hĺbkou i spracovaním. Krátky výber z nich prinášajú naše upútavky, de facto najstručnejšia možná MINI-ANTOLÓGIA celého ročníka. Tu sú - s pripomenutím niektorých autorov, ktorí s nami v roku 2019 spolupracovali, ale i našich rubrík, ktoré na vás čakajú aj v roku 2020. Ďakujeme za všetky vyslovené a napísané prejavy podpory i ocenenia počas celého roka 2019. Zachovajte nám svoju priazeň aj v 3. ročníku existencie časopisu; my vás nesklameme. :-)

Váš Fraktál


Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
27 000,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €