Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Článok o webe plav.sk v britskom internetovom literárnom časopise Asymptote

Krátky opis
Článok o webe plav.sk v britskom internetovom literárnom časopise Asymptote: https://www.asymptotejournal.com/blog/2017/10/18/editors-in-slovak-publishing-houses-an-endangered-species/)
Fotogaléria
Názov podujatia
Článok o webe plav.sk v britskom internetovom literárnom časopise Asymptote

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
18.10.2017 - 31.12.2017

Popis projektu

Britský časopis Asymptote priniesol informáciu o aktivitách internetového časopisu Platforma pre literatúru a výskum vo svojom článku Editors in Slovak Publishing Houses:

https://www.asymptotejournal.com/blog/2017/10/18/editors-in-slovak-publishing-houses-an-endangered-species/)

Názov prímateľa
Platforma pre literatúru a výskum

Celkový rozpočet:
4 215,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €