Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2020

Krátky opis
Začíname rok 2020! Naďalej sa pokúsime aj o nemožné a to prinášať výrazné osobnosti do regiónu Liptova, súčasné umenie, nové vzdelávanie, angažovanosť a diskusie na spoločenské témy, veľa skutočného umenia, veľa otvorenosti a nadšenia pre veci, ktorých ozasjtné kvality ocení až čas...
Fotogaléria
Názov podujatia
Január v KC Diera do sveta

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.01.2020 - 31.01.2020

Popis projektu

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 840,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €