Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

FÚZIE HUDOBNÝCH KULTÚR - EDUKAČNÉ AKTIVITY

Krátky opis
Výchovné koncerty pre žiakov základných a stredných škôl v Prievidzi pod názvom “PRÍBEHY JAZZU” v podaní hudobného zoskupenia "Martin Uherek Quartet - Klaudius Kováč - klavír, Róber Ragan Jr. - kontrabas, Peter Solárik - bicie nástroje, Martin Uherek – saxofón a hovorené slovo. Projekt sa snaží nielen prostredníctvom hudby, ale aj rozprávaním príbehov o muzikantoch, o histórii jazzu, o tom čo sa deje na pódiu keď muzikanti hraj, priblížiť mladým ľuďom osobitný fenomén jazzu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výchovné koncerty "Príbehy jazzu"

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
24.05.2017

Popis projektu


Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €