Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

propagácia časopisu Platforma pre literatúru a výskum na Facebooku

Krátky opis
Celý internetový časopis aj jednotlivé publikované texty sme v roku 2017 priebežne propagovali na našej Facebookovej stránke.
Fotogaléria
Názov podujatia
Propagácia projketu plav.sk na Facebooku

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.01.2017 - 31.12.2017

Popis projektu

Celý internetový časopis aj jednotlivé publikované texty sme v roku 2017 priebežne propagovali na našej Facebookovej stránke.

Názov prímateľa
Platforma pre literatúru a výskum

Celkový rozpočet:
4 215,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €