Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Museum v Martine 2020

Krátky opis
Manažment umenia – celoročný cyklus sobotných workshopov zameraný na zlepšenie orientácie v rôznych témach spojených s manažmentom umenia s cieľom rozšírenia teoreticko-praktického záberu smerom k väčšej miere slobody pri realizácii vlastných projektov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Manažment umenia

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
25.01.2020

Popis projektu

Manažment umenia – celoročný cyklus sobotných workshopov zameraný na zlepšenie orientácie v rôznych témach spojených s manažmentom umenia s cieľom rozšírenia teoreticko-praktického záberu smerom k väčšej miere slobody pri realizácii vlastných projektov. Vybrané témy: tímová práca, kreatívna organizácia, rozvoj publika, projektový manažment, finančný manažment, prepojenie neziskového a verejného sektora, atď. Garant: Mgr. art. Adriána Cieślaková, Ph.D, členka KC Museum a pedagogička Katedry produkcie na Divadelnej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe. Ostatní lektori sú vybraní podľa zvolenej témy a podľa záujmu účastníkov o jednotlivé témy.

Workshopy sú bezplatné vďaka podpore z Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
14 500,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €