Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónu!

Krátky opis
Vernisáž výstavy zhotovených diel.
Fotogaléria
Názov podujatia
RE#kreácie

Miesto konania / kraj
Moldava nad Bodvou / Košice-okolie

Termín konania
16.12.2019

Popis projektu

16. decembra o 16:00 sa bude konať vernisáž výstavy, ktorá vznikla zhotovených diel v rámci RE#kreácie. Sme vďační každému, kto sa na druhom ročníku tohto kreatívneho projektu zúčastnil. Veríme, že tieto stretnutia obohatili každého účastníka!

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
17 370,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €