Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zostanem s tebou

Krátky opis
Stretnutie s čitateľmi
Fotogaléria
Názov podujatia
Autori na východe

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
04.01.2020

Popis projektu

Stretnutie autorov z celého Slovenska s čitateľmi z východu. Udalosť s názvom Autori na východze sa uskutoční  v Košiciach v Panta Rhei Aupark o 13.00 hodine.  Bude sa diskutovať o knihách, autori predstavia nové i pripravované knihy, otvoria sa rôzne knižné témy. Okrem toho prebehne autogramiáda a výmena kníh tzv. bookswap. Vítaný je každý knihomoľ.

Názov prímateľa
Miroslava Varáčková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 770,00 €