Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
Ži:va sa spája a spolu s inými organizáciami na pôde mesta organizuje Festival Kračúň, v rámci ktorého pripravuje dve divadelné predstavenia. Prezentátormi tentokrát budú : Juraj Benčík s predstavením Nenažratý papagáj a Divadelný súbor KĽUD s hrou Hore i dolu bez... Sme nesmierne radi, že vďaka podpore FPU môžeme širokej verejnosti priniesť ďalšie živé divadelné predstavenia a zážitky s nim spojené.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelné predstavenia

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
14.12.2019

Popis projektu

Ži:va sa spája a spolu s inými organizáciami na pôde mesta organizuje Festival Kračúň, v rámci ktorého pripravuje dve divadelné predstavenia.
Prezentátormi tentokrát budú : Juraj Benčík s predstavením Nenažratý papagáj a Divadelný súbor KĽUD s hrou Hore i dolu bez...
Sme nesmierne radi, že vďaka podpore FPU môžeme širokej verejnosti priniesť ďalšie živé divadelné predstavenia a zážitky s nim spojené.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
15 530,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €