Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou

Krátky opis
Zasnežená rozprávková krajina s ilustrátorom Filipom Horníkom
Fotogaléria
Názov podujatia
Zasnežená rozprávková krajina s ilustrátorom Filipom Horníkom

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
09.12.2019

Popis projektu

Zasnežená rozprávková krajina s ilustrátorom Filipom Horníkom


Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás srdečne pozývajú na tvorivú literárnu dielňu s uznávaným ilustrátorom Filipom Horníkom. 

Podujatie sa bude realizovať 9.12.2019 o 13.00 h v priestoroch knižnice.


Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €