Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DFS Kopaničiarik z Myjavy – „Ščéraj ináč, jako dneskaj“

Krátky opis
Adventné vystúpenie DFS Kopaničiarik so zvykoslovným pásmom z myjavského regiónu, v rámci programu Benefičného koncertu ZUŠ Myjava pri príležitosti 100.výročia Červeného kríža.
Fotogaléria
Názov podujatia
Adventné vystúpenie DFS Kopaničiarik

Miesto konania / kraj
Myjava / Myjava

Termín konania
18.12.2019

Popis projektu

Adventné vystúpenie DFS Kopaničiarik so zvykoslovným pásmom z myjavského regiónu, v rámci programu benefičného koncertu ZUŠ Myjava pri príležitosti 100.výročia Červeného kríža. Súčasťou programu je časť z pripravovaného komponovaného autorského programu „Ščéraj ináč, jako dneskaj“  ako jedna z aktivít projektu k pripravovanej premiére programu súboru.

Názov prímateľa
ZUŠKA

Celkový rozpočet:
21 053,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €