Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami čítať všetci slovensky aj anglicky

Krátky opis
Stretnutie s mladou začínajúcou autorkou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s mladou autorkou - predstavenie jej knižnej prvotiny

Miesto konania / kraj
Sliač / Zvolen

Termín konania
19.12.2019

Popis projektu

Mestská knižnica Sliač organizuje stretnutie s mladou začínajúcou autorkou 


Mladá autorka, ktorá je ešte len študentkou nosí v sebe dar. Nosí v csebe príbehy a jej fantázia ich dotvára.Tak vznikla aj jej knižnýá prvotina Dcéra vlkov, ktorú príde predstaviť 19.12.2019 o 11.30 hod. do zasadacej miestnosti MskS, ul. Kúpeľná 11, Sliač . 


Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Sliač

Celkový rozpočet:
1 810,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €