Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Galaprogram DSpSk Šafolka a ďalšie aktivity OZ Art School Smižany

Krátky opis
Uvedenie vernisáže „Šafolka v obrazoch“ v Kultúrnom dome v Smižanoch mapujúcej 15 ročnú činnosť DSpSk Šafolka. Po ukončení vznikne pamätná fotokniha.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šafolka v obrazoch

Miesto konania / kraj
Smižany / Spišská Nová Ves

Termín konania
19.12.2019 - 30.06.2020

Popis projektu

V rámci dlhodobej výstavy fotografií a videozáznamov mapujúcich 15 ročnú činnosť DSpSk Šafolka v aule ZUŠ Smižany sa uskutoční aj stretnutie priateľov a fanúšikov DSpSk Šafolky a DĽH Oriešok, jej zakladateľov ako aj bývalých členov skupiny a priaznivcov folklóru z regiónu. Vernisáž sa uskutoční 19.12.2019 v Kultúrnom dome v Smižanoch. Kurátor výstavy Mgr. Martin Olejník - vedúci výtvarného odboru ZUŠ Smižany,

Názov prímateľa
Art school Smižany

Celkový rozpočet:
17 500,00 €

Výška podpory:
15 900,00 €